Podczas Fahion Week cały świat mody jest bardzo spięty. Każdy ma swoją rolę do odegrania, a musi ją ćwiczyć na bieżąco, by nie zalegać z setkami nowych kolekcji. Styliści, projektanci, artyści make-up i włosów przygotowują się do pokazu, redaktorzy i buyerzy w biegu oglądają lookbooki i pokazy, a blogerzy ścigają się w postowaniu zdjęć na instagramie i facebooku. Moja rada dla tych, którzy są w wirze fashion week’ów jest taka, by nie dać się za bardzo w to wciągnąć i podchodzić do tego z dystansem tak jak pewien projektant i lifestyle ekspert z Nowego Jorku – Jerome LaMaar.

LaMaar zilustrował swoje ulubione komiksowe i kreskówkowe postacie w ubraniach z kolekcji wiosna / lato 2013. Idealnie dobrał marki do charakteru bohaterów z naszego dzieciństwa. Zastanawiam się nawet, że gdyby istniały naprawdę, to wybrałyby pewnie te marki.
Wygląda na to, że rozpoczyna się moda na kreskówkowe fashion. Jerome LaMaar jest jej wielbicielem. Czy spotkaliście się z czymś podobnym ? Jak Wam się podoba ? Dajcie znać.

Autor: Tina