Wczesna wiosna, choć jeszcze nieśmiała, przełamuje zimowy marazm i przywołuje wizję wytęsknionego lata. Skłania do refleksji nad wyglądem i kondycją. Zaczynamy intensywniej dbać o siebie mając na uwadze, że niedługo już będzie można zrzucić ciężką zimową odzież i odsłonić ciało.

Wiosna to również przedsmak sezonu letniego, czas zapowiedzi nowych trendów w modzie i stylizacji. Producent kostiumów kąpielowych firma Lorin zdradziła tajemnice swojej najnowszej kolekcji Lato 2009, którą w pełnej postaci można obejrzeć na stronie www.lorin.com.pl. oraz kupić w sklepie internetowym www.sklep.lorin.eu.

GLAM & SHINE
Tegoroczna kolekcja obfituje w stylowe modele zaprojektowane w konwencji glamour. Wyjątkowy charakter kolekcji podkreślają wysokiej jakości dzianiny w kolorach stonowanych: białym, waniliowym i czekoladowym oraz klasycznej czerni. Pojawiają się również tkaniny srebrne i złote a także z brokatowym lub satynowym połyskiem. Do tkanin dobrane zostały stylowe, najczęściej połyskujące dodatki.
(foto: Lorin_Saba 1, Lorin_Saba, Lorin_Lolita, Lorin_Simone, Lorin_Michaela, Lorin_Alba, Lorin_Ancona, Lorin_Casandra)

GORZKA CZEKOLADA
Część kolekcji inspirowana jest głębokim, brązowym kolorem oraz aksamitną konsystencją gorącej gorzkiej czekolady. Delikatne dzianiny doskonale dopasowują się do ciała stanowiąc idealna oprawę dla letniej opalenizny. Dodatki w kolorze złota podkreślają szlachetność koloru brązowego.
(foto: Lorin_Palmas, Lorin_Elba, Lorin_Marietta, Lorin_Gold, Lorin_Lila 2, Lorin_Isola, Lorin Estera)

FLOWER POWER
Część kolekcji odwołuje się do wciąż popularnego motywu hippie. W nowych wzorach firma Lorin nawiązuje do charakterystycznych dla lat  70-tych bardzo kolorowych motywów kwiatowych oraz malarskiej abstrakcji. Kostiumy idealnie podkreślają walory figury o drobnej budowie.
(foto: Lorin_Wera, Lorin_Katrin, Lorin_Larysa, Lorin_Santorini, Lorin_Siena, Lorin_Haiti, Lorin_Sylwia, Lorin_Marina, Lorin_Angela, Lorin_Gallina)

MARINA
Klasyczne połączeni granatu i bieli nigdy nie wychodzi z mody. Biało-granatowe, budzące marynistyczne skojarzenia kostiumy idealnie nadają się na wypoczynek pod żaglami. Biel przełamana granatem doskonale podkreśla letnią opalenizną a kontrastowe zestawienie kolorów przyciąga wzrok odciągając uwagę od ewentualnych niedoskonałości figury.
(foto: Lorin_Bono, Lorin_LO-7, Lorin_Róża, Lorin_Rimini)

KLASYCZNA CZERŃ
Klasyczny czarny kostium przyda się w każdej szafie, tak jak klasyczna mała czarna. Doskonale wygląda na każdej figurze, optycznie wyszczupla i wysmukla. Uniwersalna czerń w połączeniu z indywidualnymi dodatkami pozwala stworzyć niezliczoną ilość plażowych stylizacji.
(foto: Lorin_Malta, Lorin_Torino, Lorin_Szarlotta Gold, Lorin_Naomi, Lorin_Modesta, Lorin_Liza, Lorin_Carini, )

FEERIA BARW
Lato to pora roku która nie boi się kolorów. Dopuszczalne są najbardziej szalone i kontrastowe zestawienia. Kolekcja Lorin obfituje w barwne, odważne stroje kąpielowe o fasonach klasycznych i sportowych, doskonałe dla młodych, aktywnych i lubiących się wyróżniać kobiet.
(foto: Lorin_Roberta, Lorin_LO-5, Lorin_LO-10, Lorin_LO-3, Lorin_Dora, Lorin_Dolce Vita, Lorin_Malwina, Lorin_Lucca, Lorin_Bella, Lorin_Majorka)