Kanye West, który niedawno został okrzyknięty Królem Butów, zadebiutował z kolejną limitowaną serią obuwia Yeezy 950. Buty są niezwykłe i wpisują się idealnie w styl prezentowany przez muzyka. Nie są może zbyt wyszukane, ale na pewno stylowe. Dostępne są w czterech kolorach i zdecydowanie w monochromatycznych odcieniach. Mogą być noszone zarówno przez panie, jak i panów. Doskonale nadają się na chłodniejsze dni, ze swoją długością za kostkę i grubą podeszwą.

Ceny butów nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale sprawdzone źródła donoszą, że będą wahać się w granicach od 250 do 650 dolarów. Nowe buty sygnowane przez Kanye West będzie można kupić w wybranych butikach i sklepach Barneys oraz na Barneys.com.

Kanye West projektując buty, chciał, by ludzie czuli się w nich dobrze i wygodnie, nieważne, w jakim miejscu się znajdą, Nowym Jorku, Paryżu, Tokio, Chicago czy Santa Barbara. Buty muszą być proste, nowoczesne i stylowe. West wyjaśnił w wydanym oświadczeniu, że nie zamierza mody uczynić sensem życia, ale moda ma być jednym z pomysłów na ułatwienie życia i sprawienie, że będzie bardziej przyjemne. Zysk z ich sprzedaży na pewno ucieszyłby niejedną osobę.