Wiosna jest porą roku, podczas której wszystko rodzi się do życia. Jednak bardzo często warunki atmosferyczne są zmienne i jak rano wychodzimy do pracy świeci słońce, a już po południu leje deszcz. Dlatego warto wyposażyć się w odpowiednią kurtkę, która uchroni nas zarówno przed deszczem jak i będzie ładnie wyglądać.

W związku z kryzysem finansowym, do łask powracają jasne barwy. Mają one napawać nas optymizmem i pozwolić zapomnieć o otaczających nas zmartwieniach. Ciekawe są kurtki proponowane przez firmę Lee.  Swoim stylem przypominają klasyczne basebollówki, jednak są wykonane z dużo ciekawszego materiału. Fioletowy odblaskowy kolor dodaje jej tylko uroku. Dostaniemy ją już za 319 złotych. Inne modele różniące się nieco fasonem są za 329 złotych.

Dla osób ceniących sobie oldschool  polecamy kurtkę firmy Adidas PREPPY WINDBREAKER. Połączenie różu, fioletu i koloru białego daje naprawdę ciekawy efekt. Na dodatek sam fason jest bardzie ciekawy i będzie idealnie pasować do każdej osoby lubiącej klimat lat 80-tych. Dostaniemy ją już za 339 złotych
Jeśli jednak uważacie, że kurtki te są poza waszym zasięgiem cenowym to ciekawą alternatywą może okazać się Terranova. Kurtki proponowane przez włoską firmę są dużo tańsze i kolorystyką nie odbiegają od obecnych trendów. Ceny zaczynają się od 79,90 złotych.

Jeśli  boicie się wyrazistych barw proponujemy kurtkę firmy Cropp. Za 129 złotych dostajemy ciekawy krój, który w żadnym stopniu nie odbiega od współczesnych trendów.
Wybór należy do Was!