Legginsy, leggisny, legginsy jaka kobieta ich nie kocha. Są z nami już od kilku lat i narazie nie wygląda na to, aby miało się coś zmienić. Najpierw przyszły do Nas w wersji klasycznej, prostej w kolorze czarnym. Później projektanci zaczęli powoli dawkować różne faktury, wzory czy kolory. Obecnie nie ulicach świata widzimy koronkowe, różowe i w paski. Wygląda na to, że w tym roku Polska jest gotowa przyjąć kwiatowe legginsy. Na Zachodzie modne już od kilku miesięcy, u Nas dopiero nieśmiało whcodzą.
Wiosna jest idealnym okresema, aby oddstawić czarne, smutne legginsy głęboko do garderoby i wypróbować świeżych, radosnych getrów w kwiatki. Nie ważne jakie kolory czy wielkość nadruków, istotne aby były to kwiatki. Tego roku to prawdziwy hit wybiegów mody oraz ulic. Możemy je nosić na różne sposoby i na różne okazje. Dobrze sprawdzają się do pracy, na zakupy, kolację czy wyjście wieczorne. Wszystko zależy od góry jaką zakładamy oraz dodatków.
Do pracy - Wybierzmy bardziej stonowane legginsy, do tego satynowa koszula do połowy ud, aby zagrywała Nam pupę i luźny sweterek. Koturny lub super modne chodaki dopełnią całość.
Na kolację możemy wyglądać bardziej romatycznie. Dlatego idealna będzie biała, prosta sukienka i upleciony, jeden, gruby warkocz.
Na wieczór łączymy legginsy z topem, przylegającą marynarką oraz dodatkami do włosów. Do tego wysokie szpilki, które podkreślą kobiecy, seksowny charakter stroju.