Lubicie jeziora, jachty i mariny ? Lacoste na pewno. Marka wywodząca się z mody dedykowanej na korty tenisowe, sięgnęła tym razem po inspirację do świata związanego z żeglarstwem. Powstała w ten sposób kolekcja wiosna lato 2015, zaprezentowana podczas New York Fashion Week, mogła pochwalić się ciekawą linią sportową, współczesną sylwetką i seksownym charakterem.

Dominowały kolory, jakie możemy zobaczyć podczas regat, jak granat, żółć, czerwień, biel i szarość. Ubraniom towarzyszyły trampki i białe sportowe sandały. Mężczyźni otrzymali bluzy z logo, zaś panie sukienki w geometryczne wzory. Przedstawiona kolekcja idealnie nadaje się do noszenia na co dzień.

Jestem pewna, że wkrótce będziemy mogli obejrzeć niektóre projekty na ulicach światowych metropolii, gdyż szybko wchłonie je street style.
Kultowe koszulki polo dla pań i panów wykonane z neoprenu, dopasowane kamizelki, damskie płaszcze. Wiatrówki, bluzy, kurtki i szorty z mocno zaznaczoną linią sportową. Niektóre projekty zostały wyposażone w dodatkowe kurtki lekko zwisające z tyłu, bez konieczności zawiązywania ich w pasie. Przewiewne koszulki z lekkiej dzianiny. Asymetryczne sukienki mini w geometryczne wzory.

Klasyka Lacoste została połączona z awangardowymi elementami i współczesnymi materiałami. Idealna moda dla ludzi lubiących sport i aktywność fizyczną. W najnowszej kolekcji Lacoste wiosna lato 2015 nie znajdą oni nudnych klimatów.