Czy Gwen Stefani nie może czegoś zrobić ? Odpowiedź brzmi „nie”. Piosenkarka, gwiazda TV, projektantka, mama trójki dzieci. Teraz powróciła na Fashion Week w Nowym Jorku z nową kolekcją L.A.M.B. wiosna lato 2015. Gwen była pierwszą celebrytką, która dekadę temu uruchomiła swoją autorską linię mody. Piosenkarka szybko stała się światową ikoną stylu. Posiada również duże doświadczenie w tym, żeby tworzyć modne casualowe ubrania, co z powodzeniem robi.
Nowa kolekcja L.A.M.B. jest bardzo kolorowa. Odzwierciedla aktualny nastrój Stefani, która jest podekscytowana z bycia mamą po raz trzeci. Przed pokazem powiedziała, że wiele wspaniałych rzeczy dzieje się w jej życiu, urodziła synka, jest jurorką w „The Voice”, przygotowuje nową płytę.
Linia L.A.M.B. wiosna lato 2015 posiada w sobie wiele mocnych akcentów. Dominują szerokie i niezmiernie kobiece spodnie z przedłużonymi nogawkami, jasne wzorzyste swetry i krótkie koszule. Nastrój Gwen Stefani przeniósł się na całą kolekcję. Piosenkarka jest szczęśliwa i podekscytowana zmianami w swoim życiu, przez co jej moda stała się radosna i kolorowa.