Amerykańska Edycja Vogue zaprezentowała niezwykle kontrowersyjną sesję zdjęciową. W 2013 roku pozycja mężczyzn jest słabsza niż kiedykolwiek w historii. Kobiety przejmują typowo męskie role, seksmisja staje się faktem. Te zmiany wpływają na preferencje seksualne i wzrost ilości związków lesbijskich. Współczesna lesbijka dba o wizerunek i nosi kreacje najlepszych światowych marek.

Modelki, które wcieliły się w rolę zakochanych ikon mody o skłonnościach homoseksualnych to Raquel Zimmerman i Joan Smalls.

Autorem kontrowersyjnych zdjęć jest Mario Testino.

Modelki oddają się swojej wyrafinowanej miłości ubrane w ekskluzywne nakrycia głowy, znakomite kraciaste suknie czy inspirowane męską odzieżą garnitury. Całość podlana sosem rzymskiej architektury. To znakomita, klasyczna i wyrafinowana zarazem sesja. Stereotyp męskiej lesbijki odchodzi do lamusa. Żyjemy w niezwykłych czasach. Trendu.pl pozostaje w nurcie rewolucyjnych zmian kulturowych i społecznych, kibicując im. Ludzkość potrzebuje rewolucji moralnej. Czas drobnomieszczańskiej hipokryzji i wszelkich totalitaryzmów dobiega końca. Teraz człowiek.

Zdjęcia modnych lesbijek umieszczono poniżej artykułu.