Wokół show marki Victoria’s Secret, jak co roku, narasta napięcie, dozowane konsekwentnie przez media. Stałym punktem modowej imprezy będzie prezentacja Fantasy Bra, czyli najdroższego biustonosza świata. W historii Victoria’s Secret tradycja noszenia drogocennego stanika sięga już dwóch dekad i za każdym razem wzbudza ogromne zainteresowanie oraz wywołuje palpitacje serca wielu modelek.

W tym roku Fantasy Bra założy amerykańska supermodelka, Lily Aldridge, która już po raz siódmy zostanie Aniołkiem Victoria’s Secret.

Każda kobieta na świecie marzy o takim biustonoszu. Najnowszy model Fantasy Bra wysadzany jest 6.500 kamieni szlachetnych, oprawionych 18-karatowym złotem. Wykonanie drogocennej błyskotki zajęło jego twórcom ponad 685 godzin. 30-letnia modelka podczas jubileuszowego show kultowej marki bieliźniarskiej będzie miała na sobie prawie 2 miliony dolarów. Luksusowy kawałek bielizny nosiły w poprzednich latach takie supermodelki jak  Adriana Lima, Gisele Bündchen czy Alessandra Ambrosio. W komplecie z drogocennym biustonoszem znajdują się także majtki, wysadzane szlachetnymi kamieniami.

Pokaz Victoria’s Secret, w którym będziemy mogli obejrzeć między innymi z Fantasy Bra, odbędzie się 8 grudnia w Nowym Jorku.