Jeszcze niedawno była moda na chłopaka. Za duże spodnie, olbrzymie koszule, za długie paski czy masywne zegarki były dla każdej kobiety czymś “must have”. Trend ten powoli zanika, chociaż nadal pożądane są męskie marynarki.
Niemiecki projektant Christian Schoeler nawiązał współpracę z  Louis Vuitton i stworzył przepiękną kolekcję kolorowych torebek dla panów. Skórzane torby oraz plecaki zostały zainspirowane plecaczkiem Schoelera, który w dzieciństwie pochlapał go farbą.
Torby wszystkie zostały ręcznie wykonane i pomalowane, dlatego też każda z nich się od siebie różni i jest niepowtarzalna.
Dlatego mimo, że trend “na chłopaka” zbliża się ku końcowi, nie mogłam sobie odmówić podzielenia się z Wami informacją o tej pięknej, bardzo owocnej współpracy.

Myślę, że torba zarówno pasuje dla mężczyzn, jak i kobiet.  Wyglądają one perfekcyjnie do wszystkiego, zarówno do pracy, jak i na zakupy. Możemy założyć do tego białą koszulę, długi, gruby sweter, getry oraz kozaki do kolan. Obowiązkowo za to dla odważnych proponujemy okulary retro w stylu “kujona”, które będą świetnym uzupełnieniem “uczniowskiego” kształtu toreb.
Co sądzicie o torbach?