Moda dla psów to już nie połączone w przypadkowy sposób fragmenty bylejakiego materiału. Bo przecież pies gustu nie ma... Stroje, które zdobią dziś ciała psich księżniczek i gentelmanów to wyrafinowane produkty, nie ustępujące jakością produktom odzieżowym dla ludzi. Moda dla psów podąża za najnowszymi trendami w Europie. Chcesz być modny - nie zapomnij o tym, aby Twój piesek był na czasie!


Paris Hilton - kolekcja dla Psów

Projektanci z całego świata prezentują autorskie kolekcje dla psów. Własną markę ubrań dla czworonogów zaprezentowała niedawno Jennifer Lopez. Kolekcją tylko i wyłącznie dla psów mogą się pochwalić także Gucci, Chanel, Burberry czy Louis Vitton. W tym gronie nie mogło zabraknąć Paris Hilton, która zaprezentowała ubranka firmowane własym nazwiskiem.

Chanel - kolekcja dla psów

Designerzy prześcigają sie w pomysłach. I nie będzie zaskoczeniem, gdy wśród akcesoriów dla psów znajdziesz kolekcję z kaszmiru na zimę czy skórzaną na jesień. Przy odrobinie szczęścia uda się dobrać podobny odcień dla Ciebie.

Gucci - kolekcja dla psów

W sklepie Trendz znajdziecie to, co w psiej modziej najlepsze. Marka LuluLove to projekty ubrań dla piesków firmowane przez najlepszych fashion - designerów. Po raz pierwszy w Polsce dostajecie szansę na to, aby wasze pupile wyglądały naprawdę wielkomiejsko i reprezentowały swój indywidualny, wyrafinowany styl. Jeśli zależy Ci na dobrym samopoczuciu Twojego psa zajrzyj na trendu.pl/sklep - modne produkty firmowane logiem LuluLove tylko na Trendu.pl.

Lululove - kolekcja dla psów. Ubranko Madame - Op

Lululove - kolekcja dla psów. Czarno-białe Pepitko