LUSTRO TINY  to dziennik mody i stylu, w którym opisuję moje przemyślenia i refleksje związane z trendami i wielkomiejskim stylem życia.

W LUSTRZE opowiem o modzie, którą uwielbiam i która jest moją pasją. W LUSTRZE  nawiążę do najnowszych trendów. W sposób szczególny koncentruję się na Polsce. W dziale nie zabraknie również najświeższych informacji modowych z Azji, Zachodniej Europy i obu Ameryk. Opisuję zjawiska, związane z modą, które budzą mój zachwyt, jak również te, które odkrywam ze zdziwieniem i niedowierzaniem.
W LUSTRZE w sposób szczególny i unikalny opowiem o bliskiej mi kulturze Azji.

Kilka słów o mnie. Staram się zakończyć przedłużające się studia oraz napisać pracę, która nie doprowadzi komisji oceniającej do ataku wściekłości. Próbuję sił w pisaniu autorskich tekstów na tematy, które mnie najbardziej interesują i poruszają.
Ostatnio ktoś zadał mi pytanie, jak udało mi się przeżyć dojrzewanie, wychowując się w dwóch tak różnych kulturach ? Wydaje mi się, że dzięki szczęściu, które mi towarzyszy i ludziom, których spotykam na swojej drodze. Porównując wielkomiejski styl życia współczesnej Europy, z egzotycznymi zwyczajami dalekiej Azji, wykreowałam specyficzny sposób postrzegania świata.

Uwielbiam kontrasty. Szczególny dysonans wywołuje we mnie paradoksalna miłość połączona z nienawiścią do sieciówek. Codziennie dziękuję koncernowi H&M czy Zara za ich sklepy i  szybkość w produkowaniu ubrań inspirowanych wybiegami. Jednocześnie obwiniam je za upadek high fashion i wywoływanie wrażenia, że każdy może projektować ubrania.

Mam nadzieje, że razem ze mną przejrzycie się w LUSTRZE i znajdziecie tam coś ciekawego dla siebie...

więcej na tina.trendu.pl