Mariusz Przybylski swoją karierę projektanta rozpoczął od stworzenia autorskiej kolekcji, która była jednocześnie jego pracą dyplomową. Już wtedy kreacje te spotkały się z dużym zainteresowaniem. Zwrócono uwagę na jego osobę, jako dobrze zapowiadającego się projektanta.
Kolejnym istotnym wydarzeniem na drodze zawodowej było zaprojektowanie kolekcji wiosna/lato 2006. Od tego momentu Mariusz Przybylski zmierza w jasno określonym kierunku - tworzenia mody luksusowej dla mężczyzn.

Rozwój talentu pozwolił mu na ugruntowanie pozycji na polskim rynku mody męskiej. To bezsprzecznie jeden z najzdolniejszych i najciekawszych projektantów młodego pokolenia.

Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych (Wydział Tkaniny i Ubioru) oraz Wyższej Szkoły Studiów Międzynarodowych (Wydział Marketingu Międzynarodowego). Za jego marką kryją się najszlachetniejsze tkaniny, wysoka jakość wykonania, a przede wszystkim nowatorskie spojrzenie na modę męską. Przybylski to elegancja i luksus.

Pomimo młodego wieku już wyraźnie zaznaczył się na rynku mody, zdobył uznanie i wymagająca klientelę - ludzi biznesu, mediów, kultury i show-biznesu. U niego ubiera się Bogusław Linda, Piotr Adamczyk czy Andrzej Piaseczny. Jego kolekcje cieszą się uznaniem gwiazd.

Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na najnowsze projekty.