Wybierając odpowiedni dla siebie zapach warto pozbyć się ograniczeń i zaufać swojej intuicji.  Perfekcyjnie dobrane perfumy pokażą kim jesteśmy i kim chcemy być.  Dodają nam atrakcyjności tworząc wokół nas aurę wyjątkowości. Prezentowane zapachy pochodzą w internetowej perfumerii  www.matitrading.pl

Idealnym pomysłem na luksusowy prezent jest marka Designer Shaik. Luksusowy produkt zdobył uznanienajbardziej wymagających „nosów”, a ekskluzywne opakowanie nadaje  charakter cennego prezentu.

Luksusowy zapach dla mężczyzn Opulent Shaik.

Zapach zawiera 150 rzadkich składników, do których należą m. in. labdanum, piżmo i wanilia. Tworzą one mieszaninę pełną świeżości, jak również słodyczy i głębi, ponieważ  sporządzono ją także ze słodkiego, szarego bursztynu, a ten podsycono nutami drzewnymi. Bogaty i głęboki Opulent Shaik dla mężczyzn wlany jest do eleganckiego, specjalnie zaprojektowanego i stworzonego ręcznie ekskluzywnego flakonu.

Ekskluzywny zapach dla kobiet Opulent Shaik to mikstura pełna królewskiej dostojności. Ozdobny, kryształowy flakonik zawiera luksusową mieszaninę, są w niej m.in. głęboki zapach olejku z drewna sandałowego, ostry aromat korzeni irysa oraz niewielka ilość kwiatowej, aromatycznej nuty różanej. Flakon perfum zaprojektowana została na kształt Khunji —starożytnego noża.

TRENDY nowość z wyższej półki niszowych zapachów

Na szczególną uwagę zasługuje nowy zapach z 2009r —szeroko komentowany w całej Europie. Jest to nisza z wyższej półki dedykowana nieprzeciętnie spoglądającym na świat jednostką - marka Agonist. Zapach w którym mieszają się nuty paczuli, magnolii, czarnej porzeczki z odrażającym kminkiem nazwano „The Infidels”. Skandynawka marka nie dzieli swój zapach na damski i męski, to temperament są wyznacznikiem , wedle którego należy się kierować przy wyborze tej marki. Agonist jest czymś więcej niż zapachem jest sposobem wyrażenia Siebie poprzez oryginalny zapach . Całość dopełnia ręcznie wykonany flakon w Kosta Boda projektu Asy Jungnelius .

Designer Shaik
Showroom, Bielsko-Biała, Pod Orłem  ul. 11 Listopada 60/62
Amanda Lux, Bielsko-Biała, Sfera ul. Mostowa 5
Styl - Sopot, Boh. Monte Cassino 46
Styl -  Gdynia, Batory ul. 10 Lutego 11
Loft Fashion - Warszawa, ul. Burakowska 5/7

Agonist
Showroom, Biekso-Biała, Pod Orłem, ul. 11 Listopada 60/62
Tricot Chic - Warszawa, ul. Burakowska 5/7

Oferta prezentów świątecznych dla firm marketing@matitrading.pl
Współpraca marketing@matitrading.pl