Nie inaczej jest w przypadku zespołu McLarena, kojarzącego się przede wszystkim z Formułą 1. McLaren stworzył właśnie – we współpracy z firmą Links of London – serię biżuterii i skórzanych akcesoriów dla panów. Modelami kampanii zostali czołowi przedstawiciele stajni McLarena, Lewis Hamilton i Jensen Button.

 

McLaren by Boodles biżuteriaWśród produktów sygnowanych marką McLarena, które już pojawiły się na rynku, możemy znaleźć walizki, skórzane aktówki, kaski, zegarki marki TagHeuer oraz diamentowe pierścienie jubilerskiej marki Boodles, które stworzono zarówno w wersji dla panów, jak i dla pań.

 

McLaren by Boodles biżuteria

 

McLaren by Boodles biżuteria

W kolekcji McLaren by Boodles znajdziemy także zapinki do mankietów, wykonane z siedemnastokaratowego, polerowanego białego złota w wersji z diamentami o wadze 0,5 karata lub bez, a wszystko to bardzo kosztowne (ceny damskiej biżuterii w zależności od rozmiaru i ilości diamentów to od 6.510 zł do 15.330 zł), ale i bardzo gustowne.

 

McLaren by Boodles biżuteria

Najnowsza współpraca, z Links of London zaowocowała produkcją biżuterii, spinek z włókna węglowego, do których stworzenia inspiracją okazała się… kierownica samochodów F1, naszyjników, a wszystko to prezentowane przez Lewisa i Buttona na tle samochódu McLarena. Uzupełnieniem gamy designerskich, luksusowych gadżetów jest seria skórzanych pokrowców np. na iPada, czy pudełka na precjoza.

 

McLaren by Boodles biżuteria

Autor: Dorota Bednarek