Bloger modowy Men40+, czyli Sebastian Wyszyński przygodę z modą rozpoczął po „czterdziestce” i szybko udowodnił, że chcieć, to móc. Zmianę w życiu zaczął od zmiany wyglądu, sukcesywnie wymieniając garderobę. W 2016 i 2017 zdobył wyróżnienie w kategorii Męski Blog Roku czasopisma Men's Health.

Co wyróżnia Men40+? Otwartość, spontaniczność, indywidualność. Do mody podchodzi z dystansem, łamiąc zasady, ale czerpiąc całymi garściami z tego, co w niej najlepsze. Odrzuca modę z lat 90., co nie każdemu musi się podobać.

Men40+  wybiera nowoczesny look, który uzupełnia dodatkami z różnych epok. Śledzi najnowsze trendy, ale nie podąża ślepo za modą. „Nasza stylizacja jest wtedy dobra, jeśli dobrze się w niej czujemy - to my kreujemy swoją modę”, mówi Sebastian.

Bloger uważa, że w modzie nie ma reguł, dlatego swobodnie miksuje style i eksperymentuje. Do koszuli z muchą zakłada jeansy i dodaje uniwersalne brogsy czy klasyczne monki, podkreślając elegancję zestawu.

Stylizacje, które prezentuje, są przemyślane i niebanalne. Dopełnieniem ich są stosowane z umiarem dodatki takie jak: zegarki, bransolety, wisiory i naszyjniki.

Warto śledzić, co na swoim blogu publikuje Men40+ i szukać tam inspiracji.

http://men40plus.blogspot.com/