Zapierająca dech w piersiach. To reakcja naszej redakcyjnej specjalistki od męskich trendów na widok zdjęć prezentujących kolekcję Bobby Abley na sezon wiosna / lato 2015.

Nie znajdziemy tu wyświechtanej fascynacji klimatem retro. To moda współczesna, która spogląda w przyszłość, niosąc za sobą odium najnowszych trendów i inspiracji pop kulturą.

Kolekcja została zaprezentowana podczas London Fashion Week. Bezpośrednią inspiracją dla projektanta są podobno bajki wytwórni Walt Disney. Obrazki z kreskówki „The Little Mermaid" rzeczywiście zdobią bluzy, które stanowią istotny element kolekcji.

Motywy rodem z kreskówek nadają oryginalnego, nieco infantylnego charakteru kolekcji. Nie stanowią jednak jej istoty. Wspaniała forma, oryginalny koncept i świetnie dobrane materiały oraz intensywne kolory to cechy wyróżniające nową kolekcję.

Jedna z najciekawszych kolekcji dla mężczyzn zaprezentowanych w tym roku. Nie przypadkiem wyróżniona podczas londyńskiego Fashion Week. Niesamowite kolory, wspaniałe materiały i oryginalne printy. Casualowa kolekcja, która balansuje na granicy mody street i high fashion. Tak wyglądają najnowsze trendy mody męskiej, które będą dominować w 2015 roku.

Najmodniejsze bluzy, kurtki, szorty i t-shirty. To wszystko znajdziecie w nowej kolekcji Bobby Abley na sezon wiosna / lato 2015.