Projektant Konstantic Grcic stworzył kolekcję nazwaną Collection 03 dla marki AEANCE. Jest to linia odzieży sportowej przeznaczona zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

W kolekcji projektant odszedł od typowego dla marki AEANCE sportowego podejścia i zaproponował ubrania dostosowane do sylwetki, idealnie skrojone oraz bardzo minimalistyczne i eleganckie. Atutem kolekcji jest to, że w większości została zrealizowana z materiałów powstałych w procesie recyklingu.

Collection 03 składa się z dziewięciu projektów, z których wszystkie łączą w sobie estetykę Grcica i AEANCE. W ofercie znajdziemy spodnie, marynarki, kurtki, płaszcze i spódnice. Użyte do produkcji odzieży materiały składają się w 96% z materiałów pochodzących z recyklingu i są całkowicie naturalne lub oparte na biotechnologii.

Płaszcze posiadają potrójną warstwę z wodoodpornego materiału z przetworzonych plastikowych butelek. Natomiast kurtki i marynarki zostały uszyte z rozciągliwego japońskiego materiału wykonanego z materiałów nylonowych.

Wszystkie projekty z kolekcji Collection 03 to perfekcyjny przykład zrównoważonego rozwoju i nowoczesnej, przyjaznej dla środowiska mody.