Kendall i Kylie Jenner ogłosiły już w kwietniu, że uruchomią samodzielnie linię nowoczesnych torebek, nazwaną Kendall + Kylie. Prawie zapomnieliśmy o tym, aż do dzisiaj, kiedy ukazały się zdjęcia pierwszej kolekcji torebek gwiazdorskiego duetu sióstr.

Kolekcja składa się z 18 modeli wygodnych akcesoriów modowych, utrzymanych w różnorodnej stylistyce i kolorystyce. Nie zabrakło futrzanych dodatków w postaci breloków, które nawiązują do popularnych odpowiedników z kolekcji Fendi, zwanych słodko od imienia twórcy, Karlito. Breloki z kolekcji sióstr Jenner otrzymały natomiast imiona Norman i Bambi po włoskich chartach, pupilach Kylie.

Torby będą dostępne w sprzedaży od sierpnia w wybranych sklepach detalicznych jak Neiman Marcus, Shopbop, Revolve, Bloomingdale's i Holt Renfrew. Ceny torebek wahają się od 75 do 450 dolarów.

„Uwielbiam to, że zdecydowałyśmy się na różne rozmiary, od mini do dużych. Dobra torebka musi być funkcjonalna i prosta w użyciu, bez naruszania konstrukcji czy ogólnego wyglądu”, powiedziała w oświadczeniu Kylie Jenner.