Birkenstocks i Opening Ceremony wciąż dodają efektowne i praktyczne projekty do kolekcji obuwia. W wyniku długiej i udanej kolaboracji marki wypuściły niedawno na rynek trendy klapki w zimowej odsłonie.

Buty, a raczej pantofle, dostępne są w unikatowych wersjach kolorystycznych, takich jak zebra czy gepard. Dla osób gustujących w minimalistycznych rozwiązaniach i poszukujących czegoś bardziej subtelnego, zostały stworzone klapki w białej odsłonie. Klapki ze wzorem geparda są zabudowane z przodu, jednak z odkrytą piętą. Pozostałe wzory to typowy projekt klapek z dwoma klamrami na górnej części stopy, z odsłoniętymi palcami oraz piętami.

Zimowa edycja butów zaskakuje nie tylko zwierzęcymi printami, ale też ciepłym, czarnym futerkiem, którym wyściełana jest wewnętrzna strona podeszwy. Osiągnięto dzięki temu świetny design obuwia, a także wygodę i komfort użytkowania.

Praktyczne i efektowne buty z kolekcji, stworzonej dzięki kolaboracji Birkenstock i Opening Ceremony, sprzedawane są na stronie openingceremony.com. Zakup obuwia to dosyć droga inwestycja, ponieważ za modne klapki trzeba zapłacić ponad 1 000 złotych.