Moda Francuska znana jest ze swoich wyrafinowanych wzorów - ponadczasowych jak i innowacyjnych tendencji, które sprawiają, że jest królową mody na świecie. Jak francuskie wzory postrzegane są w Polsce? Zwolenniczki 3 głównych, popularnych na całym świecie dziedzin: pret-a-porter, haute couture i bielizny francuskiej, oraz ikon mody: Chanel, Christian Dior, Jean-Paul Gaultier, Louis Vuitton, czy Yves Saint Laurent gustują w połączeniu szyku, elegancji połączonych nierzadko z fantazją inspiracji. Odważne cięcia, asymetryczność, wzory i czerń, która za słynnymi słowami Chanel „jest najbarwniejszym z kolorów” - to wyznaczniki francuskich trendów w modzie.

Francja jako kraj uznaje modę za zjawisko kulturowe, które staje się jej wizytówką powodem do dumy. Oryginalnych wzorów najlepiej szukać u źródła. Z Francji wywodzi się 3 SUISSES – firma poświęcająca szczególną uwagę rozwojowi poprzez uwodzicielską Modę Francuską, znaną ze swych licznych atrybutów, takich jak: nowoczesność, humor, kobiecość, młodzieńczość oraz specyficzny ‘French touch’. Jako kontynuację bardzo długiej już pracy z trendami, 3 SUISSES proponuje wizję fundamentalnej i niezahamowanej roli mody w życiu kobiet.

 

Historia 3 SUISSES

Historia marki sięga 1932 roku, kiedy Xavier Toulemonde, właściciel fabryki, postanowił sprzedawać wysyłkowo swoim klientkom wełnę, którą produkował. Tak narodziła się marka 3 SUISSES… W roku 1949 wydany został pierwszy katalog z ubraniami – miał 28 stron i 436 produktów. Rok później, katalog zawierał już wszystkie produkty z oferty firmy. W 1967 ukazał się pierwszy kolorowy katalog: 252 strony i 12000 produktów. Wydrukowany zostal w 2,5 miliona egzemplarzy. W 1997 roku, we Francji, uruchomiony został pierwszy sklep internetowy.

Dzisiaj firma 3 SUISSES, to europejski lider z 80 letnim stażem w sprzedaży wysyłkowej i odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej i artykułów domowych. Ale nie tylko - każdego sezonu współpracuje z największymi kreatorami: Kenzo Takada, Chantal Thomass, Philippe Starck czy Christian Lacroix, którzy tworzą dla 3 SUISSES unikalne projekty. Te wszystkie elementy, oraz niepodważalna jakość produktów wyróżniają 3 SUISSES na rynku.

 

Francuskie wzory w Polsce – 3suisses.pl

Moda jest zadziwiająca: stanowi jednocześnie zbytek oraz podstawową potrzebę. Jest naszą niekwestionowaną częścią lekkości. Jest nasza i możemy z nią robić, to, na co tylko mamy ochotę! Nikt nie może jej nas pozbawić ani nam jej narzucić. Moda jest po to, abyś mogła być sobą, nie kopią innych. Moda jest poważna, ale musi także nas rozśmieszać. Chcemy jej i będziemy ją mieli, ale bez puszenia się, bez histerii, bez rozkazów!

Kolekcje 3 SUISSES doskonale łączą styl z dynamiką życia miejskiego. Prezentuje nowe trendy, w których ważną rolę odgrywa wymodelowanie sylwetki podkreślające kobiecość, z elementami przewodnimi w postaci sukienek, wykwintnej kolekcji podstawowej oraz niezbędnych dodatków.

Poszukującym francuskich wzorów w Polsce polecamy sklep internetowy 3suisses.pl, który od kilku sezonów oferuje Klientom najwyższej jakości modę francuską i wyjątkowe produkty do domu. Moda Francuska, dostępna jest od niedawna także w pierwszym butiku 3 SUISSES w Polsce – w Warszawie, w centrum handlowym Wola Park.

 

Butik 3 SUISSES jako jedyny sklep oferuje Klientom uniklaną obsługę:

- katalog, 2 razy do roku, ekskluzywny modowy przewodnik – dostępny dla Klientów także w butiku.

- możliwość zrobienia zakupów w sklepie internetowym 3suisses.pl – jeśli produkt nie jest dostępny w sklepie, asystentki pomogą złożyć zamówienie przez internet.

- możliwość wskazania butiku jako miejsca odbioru zamówionego towaru – jeśli wygodniej jest odebrać paczkę ze sklepu, wystarczy zaznaczyć tę opcję podczas zamawiania produktów na 3suisses.pl

- konsultację modową z profesjonalną stylistką – porady dotyczące mody i ubioru udzielane osobiście.

 

3suisses.pl jest firmą wysyłkową, codziennie dostępną dla swoich Klientów telefonicznie, listownie czy za pośrednictwem Internetu w celu złożenia zamówienia lub otrzymania informacji.

Zapraszamy na www.3suisses.pl

3suisses_400