Na polskim rynku odzieżowym pojawiła się nowa projektantka. Innowacją strojów CAHA jest to, że jedna sukienka może być noszona na 3 – 4 różne sposoby, w zależności od potrzeby na daną chwilę.

CAHA to marka stworzona przez Katarzynę Bajer-Kaczmarską, która porzuciła pracę w międzynarodowej korporacji na rzecz swoich zainteresowań modą. To projektantka, która potrafi każdą kreację zaprojektować na niezliczoną ilość sposobów, aby podkreślić najpiękniejsze fragmenty kobiecego ciała.

CAHA zrodziła się z fascynacji współczesną kobietą oraz z miłości do piękna i funkcjonalności. Posiadając jedną sukienkę, możemy nosić ją na 7 różnych sposobów. Odwracając ją do góry nogami, odsłaniając raz dekolt, raz plecy czy regulując długości rękawów, zamieniamy całkowicie stylizację od romantycznej aż po bardzo oficjalną.

Projektantka zaczarowuje materiał tak, aby otulał ciało, ukrywał niedoskonałości i pozwalał na komfort noszenia dla najbardziej wymagających kobiet. Harmonia i spokój, szlachetność i pasja, doskonałe konstrukcje i oryginalne kroje. CAHA zaprezentowała się już szerszej publiczności podczas Fashion Week Poland w Łodzi, jak i Warsaw Fashion Street 2013.

Autor: Tina