Najnowszy lookbook Abercrombie & Fitch wywarł na nas pozytywne wrażenie i od razu zamarzyły nam się zakupy. Kolekcja na jesień 2016 to debiut Kristiny Szasz, byłej dyrektor od projektów denimowych takich gigantów mody jak Tommy Hilfiger i Karl Lagerfeld. Silne zakorzenienie w denimie Kristiny w denimie okazało się idealnym rozwiązaniem dla Abercrombie & Fitch. Szasz zna się po prostu na dobrej modzie, dlatego jej pierwsza kolekcja dla popularnego detalisty jest sukcesem.

Kristina odchodzi od typowej mody dla nastolatek, która z jednej strony traktuje dziewczyny jak dzieci, a z drugiej jak przedwcześnie dojrzałe lolity. Kristina wprowadza dorosłe dzianiny, eleganckie, połyskliwe sukienki i modny denim. Nie zabrakło także mięciutkich swetrów i futer.

Nowy lookbook wskazuje bardziej dojrzały wizerunek marki, ale lojalne klientki nie muszą się martwić, ponieważ w kolekcji pozostało sporo klasycznych krojów i materiałów, jak chociażby w szkocką kratę. Odświeżony Abercrombie & Fitch to doskonały przykład mody casualowej na sezon jesień zima 2016 / 2017.