Wraz z pogłębiającym się globalnym ociepleniem oraz powiększającą się dziurą ozonową coraz więcej osób stara się przykuć uwagę produktami przetwarzanymi.

Dlatego już nie wystarczy posiadać ekologicznej  torby na zakupy ale musi to być torba, która wyróżnia się designem oraz charakterem. Dlatego hitem ostatnich czasów są torby wykonane z gazet. Nie dość, że są ekologiczne to jeszcze przykuwają swoim wyglądem uwagę innych przechodniów. Nie dość że torba jest pakowna to jeszcze wodoodporna. Kolejnym dużym plusem jest fakt, że są one robione ręczni i zawsze jest użyta inna gazeta co nam daje 100% pewność, że nikt nie będzie miał takiej samej torby jak my. Jedyne co może nas zniechęcić to cena gdyż za tego typu torbę musimy zapłacić 52 dolary. Z drugiej jednak strony nawet te 52 dolary to nie jest dużo gdyż w końcu przyczyniamy się do zredukowania globalnego ocieplenia. Dla pań które lubią mieć w tym samym stylu portfel również przygotowano tego typu produkt za jedyne 30 dolarów.

Jest to niezwykle kreatywny i ciekawy pomysł dlatego może warto wydać te 52 dolary i być kimś kolorowym niż szarobiałym nudziarzem.