Dzisiaj za oknami zaczął pruszyć śnieg. Biały puch niewątpliwie kojarzy się ze sportami zimowymi. Wiele z Nas na pewno już wkrótce wybiera się na narty, łyżwy lub deskę snowboardową.
Teraz też możecie połączyć świat mody ze sportami zimowymi. W ostatnim czasie coraz więcej marek premium, decyduje się poszerzyć swój asortyment. Otóż Chanel, znana z produkcji między innymi eleganckich kostiumów, luksusowych torebek i kosmetyków firma ma już w swojej ofercie sprzęt zimowy.
Narty Chanel są wykonane z drewna, ale pokryte pikowaną skórą. Na czarnych nartach widnieje białe logo marki. Cena nart to ponad 8.000 złotych.

Jeżeli wolicie zjeżdżać z stoku na snowboardzie nie ma sprawy. Chanel ma również w swojej ofercie deskę snowboardową, która jest wykonana z włókna szklanego, cała czarna z logo i napisem Chanel. Cena to około 7.500 złotych.
Do tego kupimy rękawiczki, kombinezony, czapki Chanel.

Jeżeli nie chcecie być jednym wielkim logo Chanel, możecie urozmaicić Wasz strój goglami Gucci. Włoski dom mody wydał w tym roku gogle, które są na taśmie w słynny wzór, czerwono-zielony.
Nawet uprawiając sporty zimowe, nie musisz rezygnować z mody.

Jak Wam się podobają zimowe gadżety od Chanel i Gucci?