Jaką stronę startową masz ustawioną w swoim komputerze? Jak jest pierwsza rzecz, którą widzisz włączając przeglądarkę?
Dla mnie najwygodniejsza i najbardziej przydatna jest taka strona, na której mam najpotrzebniejsze informacje- wiadomości ze świata, notatki, plan dnia. 

Dzięki stronie igoogle mogę mieć to wszystko w jednym miejscu, włączając jednym kliknięciem . I nie tylko to. Spośród setek gadżetów, stworzonych dla wygodny użytkowników, możemy wybrać to, co dla nas najlepsze. Ja uwielbiam przeczytać co rano jedną z myśli Einsteina, sprawdzić wyniki losowania lotto (tak, cały czas wierzę, że w końcu wygram…) i przejrzeć repertuar kin.
Żeby dodatkowo ułatwić sobie funkcjonowanie, cały czas w zasięgu wzroku mam słowniki, a w czasie małego odpoczynku- najzabawniejsze cytaty z South Parku i wersję mini Packmana…

Jeśli chodzi o doznania estetyczne- możemy sobie poszaleć i zdecydować się na ten motyw, który najbardziej nam się spodobał- a jest ich mnóstwo. Ostatnio pojawiło się jeszcze coś- specjalnie dla wielbicielek mody motywy stworzone przez największych projektantów (między innymi: Stella McCartney, Gucci, Sergio Rossi, Oscar de la Renta, Jean Charles Castelbajac).

Doskonałe połączenie praktyczności z wizualną przyjemnością na co dzień.