Kolekcja Boss na sezon wiosnalato 2017 wyczarowała letni klimat wakacji spędzanych w mieście. Spokój, luz, wygoda… to właśnie zaproponował Jason Wu swoim klientkom. Na wybiegu dominował casualowy styl ze sporą domieszką sportowych motywów. Uwagę przyciągały mocne, konkretne kolory i linie prowadzone iście architektonicznie. Ubrania czarowały odważnymi zestawieniami barw w odcieniach szmaragdu, indygo, czerwieni, czerni i bieli.

Nie na darmo David Hockney i jego obrazy zainspirowały dyrektora kreatywnego marki Boss. Malarskość kolekcji stała się jej atutem. Jason Wu perfekcyjnie połączył sportową wygodę i komfort z kobiecym urokiem i zmysłowością. Otrzymaliśmy mieszankę kolorów i warstw. Ubrania wyglądały na znajome i proste, nic nie burzyło sylwetki czy proporcji.

Sukienki w kształcie obcisłych topów z siłowni, z szerokimi ramiączkami i luźnym dołem. Monochromatyczne formy obok żakardów w kwiatowe nadruki, które wypadły trochę za ciężko i sztywno. Hafty pokrywające eleganckie koronkowe suknie wieczorowe. Lekkie nakrycia wierzchnie inspirowane stylem safari. Koronki obok dużych naszywanych kieszeni i pasków regulujących. Całość poprawna, ale nie zachwycająca.