Najnowsza kolekcja Charlotte Rouge to czarno-biała mieszanka dla zmysłowej i niezależnej kobiety. Linia dostępna będzie w sprzedaży już od 22 marca 2013 roku.
Kolekcja marki Charlotte Rouge „Black & White - Charm&Fight” to przede wszystkim dzianinowe, uniwersalne sukienki maxi, które w doskonały sposób nadadzą się na stylizację dzienną i wieczorową. W asortymencie znajdą się także skórzane, dopasowane i seksowne kroje kobiecych ubrań. Wykonane z ekologicznej skóry kamizelki XXL, ołówkowe spódnice i spodnie z wysokim stanem to propozycja marki na wiosnę/lato 2013.
W tym sezonie Charlotte Rouge kontynuuje grę kryjących i transparentnych materiałów. W kolekcji nie zabraknie również charakterystycznych dla marki ozdobnych ćwieków.
„Black&White - Charm&Fight” z wdziękiem podkreśli silną i niezależną naturę każdej z nas – wspomina Natalia Kontraktewicz, projektantka marki Charlotte Rouge.

Inspirację do powstania kolekcji stanowił blog: I don't want realism. I want magic! (www.porcelanowo.blogspot.com). Jego nazwa pojawi się w formie nadruków na bluzach i koszulkach, które projektantka przygotowała we współpracy z autorkami bloga. Mroczne fotografie, ilustracje i cytaty prezentowane na stronie świetnie współgrają z ideą kolekcji „Black&White - Charm&Fight”.

W kolejnym sezonie Charlotte Rouge wprowadza nowości – rozwiązania unisex. Wraz z premierą kolekcji, panowie będą mogli zakupić koszulki z limitowanej serii Charlotte Rouge I don't want realism. I want magic!. Niedługo w asortymencie marki dostępne będą również damskie, oryginalne torebki.

Charlotte Rouge trzyma nas w napięciu.
Marka zapowiada premierę kolekcji na 21. marca, a razem z nią szykuje wiele niespodzianek.