Pokaz kolekcji Dolce & Gabbana na sezon wiosnalato 2018 to prawdziwy modowy show. Kolekcja nazwana „Królowa Serc” skradła serca tłumom Millennialsów, którzy poszukują miłości w… modzie. A miłość jest bardzo szerokim tematem, jak uważa Gabbana „miłość znajdziesz wszędzie”.

Wyszukane kreacje ozdobiły zarówno karty do gry, jak i nadruki owocowo-warzywne. Gorsety podkreśliły zmysłowe kobiece kształty, a należy wspomnieć, że gorseciarstwo to domena domu mody Dolce & Gabbana. Od tego marka zaczynała swoją przygodę z modą 30 lat temu.

W kolekcji wiosnalato 2018 dominowały sylwetka klepsydry. Przezroczyste materiały odsłaniały misterną bieliznę. Najważniejszą zaletą kolekcji okazała się jej różnorodność i wielobarwność. „Myślę, że w modzie nastał ten moment, aby coś zmienić, wyjść do odbiorców”, powiedział Gabbana.

Warto zwrócić uwagę na okazałe akcesoria, a wśród nich ogromne kolczyki i korony we włosach. Nie zabrakło też innych nietypwych ozdób fryzur, jak chociażby dziecięce samochodziki, w końcu wszystko można kochać...