Nowa kolekcja strojów kąpielowych zaprezentowana przez Matthew Zink nosi swoistą nazwę Charlie.

Stroje nawiązują do klimatu retro, uzupełniając go o elementy współczesnego wzornictwa.

Kolekcja od Matthew Zink będzie królować w modnych kurortach. W Cannes czy Miami nie wystarczą stroje od takich marek jak Dior czy Versace. Tu liczy się oryginalność i unikalny charakter.

Matthew to projektant, który współpracował z największymi kreatorami mody. To m.in. Tom Ford, Carolina Herrera czy Stefano Pilati. To widać. Kolekcja strojów kąpielowych Charlie jest niezwykle wyrafinowana. Stroje przeznaczone dla kobiet i mężczyzn wyróżniają się znakomitym designem i najwyższą jakością użytych materiałów.

Stroje niosą w sobie ducha klasycznego Hollywood. Kolekcja wydaje się przeznaczona dla gwiazd. Matthew zaprojektował bikini czy kąpielówki dla celebrytów i ludzi biznesu, którzy są świadomi, czym jest dobre wzornictwo.

Wyświechtane określenia glamour i retro nabierają tu nowego charakteru. Ten styl nie powinien dziwić znawców wcześniejszych prac fashion designera. Projektant już wcześniej inspirował się klasycznymi gwiazdami świata filmu.

Zwróćcie uwagę na metalowe dodatki, odważne kolory czy charakterystyczne paski. To kolekcja dla tych, którzy są świadomi tego, co najbardziej wyrafinowane i po prostu najlepsze w modzie. Must have tego sezonu.