Moda na sportowe buty wciąż panuje. Coraz częściej również kobiety,  porzucają szpilki dla pary oryginalnych sneakersów. Nie jest to zwykłe obuwie, są one przede wszystkim ikoną mody oldschool.
Właśnie Nike wypuścił tylko dla kobiet buty Vandal Hi. Obuwie na pewno nie pozostanie obojętne. Bowiem nie tylko są super modne, to na dodatek są w bardzo rzucającej się w oczy kolorystyce. Przede wszystkim podobnie jak inne marki Nike postawił na kolor. Vandal Hi są neonowo zielone ze złotymi akcentami, jak chociażby słynna łyżwa. Sznurówki są również w trawiastym kolorze. Podeszwa jest tradycyjna w kolorze białym.
Dzięki bardzo intensywnym kolorom stają się naprawdę trendsetterskie, modne i rozpoznawalne wśród tłumu.
Buty te są naprawdę ciekawe, jednak nie są dobrym wyborem dla nieśmiałych dziewczyn, bowiem ich nie da się nie zauważyć.
Jeżeli jednak jesteś odważna i lubisz się bawić modą proponujemy założyć do butów ciemne jeansy i ciekawy t-shirt lub sweter.

Lepiej łączyć ubrania w stonowanym kolorze, jak biel, szarość, granat czy czerń. Intensywne kolory za bardzo by się gryzły z neonowym, zielonym kolorem Ników.