Jesienne wieczory nadchodzącego sezonu zostaną rozgrzane przez hollywoodzkie trendy. Nowa kolekcja Adrianny Papell sprawi, że każda kobieta będzie mogła poczuć się jak gwiazda filmowa! Adrianna Papell to jedna z najbardziej rozpoznawalnych światowych marek na rynku mody wieczorowej. Największe gwiazdy np.:  Jessica Alba czy Tyra Banks noszą właśnie jej kreacje!

adrianna_papell_01_400Suknie projektu Adrianny Papell projektowane są w taki sposób, by kobieta bez względu na wiek, czy typ sylwetki mogła znaleźć sukienkę idealną dla siebie! Kolekcja doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji- zarówno podczas większych wyjść jak i na co dzień. Właśnie w tej kolekcji znajdziemy niepowtarzalne suknie na każdą okazję.

 

adrianna_papell_02_400_01


Główną zaletą najnowszej kolekcji jest to, że podkreśla ona kobiece atuty, wydobywając to, co w nas najpiękniejsze. Projektantka postawiła na niezwykle intensywne kolory, tak modne tej jesieni: amarant, kobalt czy głęboka czerwień. Klasyka doskonale współgra tu z nowoczesnością sprawiając, że nikt nie przejdzie obojętnie obok tych kreacji!

 

adrianna_papell_03_400_01

Przywitaj jesienne wieczory z sukniami, które łączą w sobie luksus i światowe trendy!

Sukienki są do kupienia w salonach Monaco Fashion Store.

 

 

adrianna_papell_04_400

adrianna_papell_05_400

 

adrianna_papell_06_400