W skład nowej kolekcji wchodzi kilkanaście postaci przedstawiających młodą parę w zabawnych, życiowych sytuacjach. Każda figurka dopasowana jest do danego typu osobowości.
Miłośników piłki nożnej prawdopodobnie zainteresuje postać piłkarza, który nawet na własnym ślubie spieszy się na ważny mecz. Panna młoda cierpliwie przygląda się zachowaniu męża i już od początku wspólnego życia znosi jego hobby.
Kolejna propozycja przedstawia młodą parę, która nie może obejść się bez komórki. W dzisiejszych czasach jest to niezbędne narzędzie bez którego nie potrafimy żyć, czasami nawet w dniu ślubu. Propozycja skierowana jest do zapracowanych par bądź towarzyskich osób, które uwielbiają godzinami „wisieć” na telefonie.
W kolekcji nie zabrakło propozycji dla miłośniczek zakupów. Przedstawia ona zniecierpliwionego pana młodego czekającego na swoją wybrankę obok tabliczki Still Shopping. Trudno mu uwierzyć, że jego przyszła żona spóźniła się na własny ślub, ponieważ tak bardzo pochłonęły ją zakupy.
Młode pary, które poznały się na nartach również znajdą coś dla siebie. Mogą one uatrakcyjnić swoje przyjęcie sportowym akcentem na torcie. Figurka przedstawia młodą parę na nartach. Teraz miłośnicy sportów zimowych mogą nadać zimowy akcent nawet letnim przyjęciom weselnym.
Ciekawa propozycja znalazła się również dla fanów motoryzacji i podróży. Kolejna figurka z serii przedstawia młodą parę wyruszającą białym kabrioletem w podróż poślubną. Na tablicy rejestracyjnej znajduje się napis Just Married, a za autem ciągnie się ogon doczepionych puszek. Tymczasem dla miłośników szybkiej jazdy i wiatru we włosach zaprojektowano młodą parę siedzącą na motorze. 
Do wyboru jest również figurka królewny w balowej sukni ślubnej i całującej księcia przemienionego w żabę. Dobra propozycja dla kobiety, która długo szukała wymarzonego królewicza, albo dla par, którym słowo „żabka” jest szczególnie bliskie. A dla wszystkich miłośników wędkarstwa i osób z poczuciem humoru oraz odpowiednim dystansem - panna młoda, która swojego wybranka złowiła na haczyk. 

Figurki można nabyć w sklepie internetowym Fajne Wesele. Oto link do strony: http://sklep.fajnewesele.pl/3-figurki.

Figurki kosztują do 89 do 189 zł.