Prezentujemy zdjęcia z sesji, w której główną rolę odgrywała kolekcja Miu Miu wiosna 2014. W listopadzie ubiegłego roku zostały wykonane okładki z modelkami promującymi kolekcję. Do zdjęć pozowały Lupita Nyong'o, Elle Fanning, Bella Heathcote i Elizabeth Olsen. Panie prezentowały się niesamowicie pięknie w zestawach od Miu Miu. Lekko i wiosennie... w te chłodne zimowe dni powiało ciepłym wiatrem i miłością. Zdjęcia w Nowym Jorku wykonali Inez van Lamsweerde i Vinoodh Matadin.
Twarzą kampanii została niezaprzeczalnie Lupita Nyong'o, której uroda i oryginalność przyciągają uwagę każdego. Nam najbardziej spodobały się dodatki na modelce, czyli duży zegarek i przezroczysta  „obroża”, doskonale komponująca się kolorystycznie z cyferblatem. Ciekawe jest również połączenie surowej granatowej spódnicy z topem bogato zdobionym kryształkami i białą chustą.
Bella Heathcote wygląda jak zblazowana panienka z dobrego domu, która jeszcze nie wie, na co akurat ma ochotę. Tym razem współgrają ze sobą torebka i zegarek na tle pastelowego płaszcza. Całość dopełniają białe, długie sznurowane kozaki, obowiązkowo z wystającymi ponad podkolanówkami w tym samym kolorze.
Elle Fanning jest najbardziej wiosenna z wszystkich pań, w lekkiej białej sukience w kwiaty. Strój złamany został grubymi żółtymi rajstopami i ciężkimi butami. Do tego obowiązkowy biały zegarek. Idealny set na romantyczne spotkanie.
Elizabeth Olsen wyszła naprawdę urzekająco w tej sesji, wygląda jak elegancka panienka. Duża torba i dobrany do niej idealnie zegarek nadają postaci powagi. Natomiast zamszowe brązowe buty w zestawie z czerwonymi ażurowymi podkolanówkami sprawiają, że Elizabeth wygląda dziewczęco.
Wszystkie zdjęcia z paniami w Miu Miu obejrzycie w naszej galerii zdjęć.