Na Stylez lubimy wszystko co wiąże się z wyrafinowanym stylem życia i pozostaje na długo w pamięci. Nieważne czy to są reklamy, sztuka, film, osoby czy też podróże. Ważne by były jakościowe. Taki właśnie jest ekskluzywny sklep Selfridges w Londynie, która zna każda fashionistka. Jest to prawdziwy raj dla zakupoholików, a ich żółte torby z czarnym napisem Selfridges stały się już kultowe. Pasaż handlowy jest znany z bardzo ciekawych pomysłów.

Rok temu w godzinach szczytu w Selfridges pojawiła się na wystawie naga modelka. Kobieta pozowała do obrazu tworzonego przez Jacques le Trompet. Artysta namalował obraz, zasłonięto kurtyny i wniesiono manekin.

W tym roku najbardziej oryginalną wystawę stworzyła marka Louis Vuitton. Na wystawie ujrzymy setki klasycznych torebek od samego dołu po górę. Całe miejsce wystawowe jest całkowicie zapełnione. Jednak najlepsze czeka na nas już w środku. Bowiem w sklepie zobaczymy olbrzymią piramidę do góry nogami stworzoną również z torebek Louis Vuitton. Jest to niesamowity widok, a piramida kusi aby wyciągnąć dla siebie jedną z torebek.