Polski projektant mody Plich proponuje co sezon unikalne kolekcje, gdzie dbałość o szczegóły oraz najwyższa jakość wykończenia to cechy charakterystyczne dla marki Plich.
Artysta chętnie czerpie swe inspiracje sprzed lat. W tym roku postanowił powrócić do lat 30, 50 i 80 XX wieku.
Niesłychana inwencja artysty i szeroki wybór tkanin pozwalają na indywidualną, niezapomnianą przygodę. Od początku kariery Plich określił sobie jasne cele: szyk i najwyższa klasa. Sezon jesień / zima to głównie damskie garsonki, różnej długości sukienki z zaznaczonym gorsetem i ołówkowe spódnice noszone z koszulowymi bluzkami oraz apaszkami przywiązanymi pod szyją. Kolorystyka była stonowana, chociaż nie zabrakło żółci oraz błękitów. Pokazowi mody towarzyszyła jedna z wielu imprez, które mają cyklicznie się powtarzać. Podczas tych wydarzeń możemy podziwiać piękną modę oraz częstować się winem musującym Cin&Cin.

Widać wielką kreatywność PLICHA , a każdy składający indywidualne zamówienie może liczyć, że otrzyma produkt najwyższej jakości i w topowym designie. Zapraszamy do butiku przy ul. Dominikańskiej 3 w Krakowie i na stronę www.plichfashion.com