Od kiedy iPhone stał się trendy, coraz więcej firm dodaje akcesoria modowe z nim związane do swoich kolekcji. Mowa tutaj o pokrowcach na iPhone. Byliście ostatnio w H&M ? Pokrowca ze zwierzęcymi uszami szukałam od trzech lat w całym Internecie i nic, a teraz na wyprzedaży są oddawane prawie za darmo. Cóż, technologia wciąż kroczy do przodu. Z miliona wzorów pokrowców jeden wpadł mi szczególnie w oko.
Firma Caseable gwarantuje ładną estetykę i codzienną praktyczność. Praktyczność ta polega na tym, że pomoże ci obronić się przed tymi, którzy będą chcieli ukraść twój ukochany telefon. Wszystko dzięki kastetowi wbudowanemu w pokrowiec. Według producentów można chwycić telefon z pokrowcem jak prawdziwy kastet i porządnie obronić się przed złoczyńcą.
Nie jestem pewna, co do użyteczności takiego gadżetu, ale wiem, że wygląda bardzo ciekawie, trochę przypomina ikoniczny knucker ring clutch od Alexander McQueen. Najlepsze w tym, że pokrowiec jest dostępny w 6 kolorach, w tym w różowym. Nic tak skutecznie nie odstrasza jak neonowo różowy kastet, nie sądzicie ? Nawet Barbie może się z nim czuć bezpieczna.

Autor: Tina