Kolekcja Porsche Design wiosna lato 2015 miała w sobie wszystko to, z czym wiąże się jej nazwa, minimalizm i wyrafinowanie. Dyrektor kreatywny marki, Thomas Steinbrueck, czerpał inspirację z kontrastów występujących między krajobrazem morskim a pustynnym. Paleta kolorów łączyła w sobie zarówno intensywne granaty, jak i stonowane beże, biele i szarości.

Pokaz rozpoczął się poważnymi i eleganckimi zestawami w granatowych barwach. Sukienki z głębokimi dekoltami wykończonymi wiązaniem z paska. Błyszczące płaszcze przewiązane tradycyjnymi, japońskimi pasami Obi. Klasyczne męskie garnitury połączone ze swetrami. Skórzane seksowne sukienki midi. Mocnym akcentem były sukienki z odkrytym ramieniem i niewysoką stójką.

Kolejna część pokazu była już dużo jaśniejsza i wyraźnie srebrzysta. Warte uwagi są wzburzone góry w sukienkach i bluzkach o zaznaczonych architektonicznie kształtach czy asymetryczne topy bez ramiączek. Obejrzyjcie także szarą miękką sukienkę midi z odkrytym ramieniem i dekoltem w kształcie łódki. Pięknie układała się księżycowa długa suknia z prostą, mocno marszczoną górą.
Kolekcja Porsche Design wiosna lato 2015 to doskonała luksusowa moda, w której znajdziemy minimalizm, spójną wizję i profesjonalne projekty.