Reality Show Victorii Beckham dopiero miał premierę. Żenujący dramat już się rozpoczął. Magazyn ?The Mirror? twierdzi, że Victoria zerwała kontrakt na produkcję dalszych odcinków, aby wspierać swojego ukochanego Davida w nadchodzących meczach.

NBC oczekiwało od naszej słodkiej Posh przeprowadzki do Los Angeles na tydzień. Stacji nie interesowało to że mąż aktorki musi odbyć dwa mecze w Anglii i wystąpić na ostatnim występie dla Realu Madryd.

Victoria twierdzi że ?Rodzina zawsze będzie dla mnie ważniejsza niż kariera?.

Rzecznik prasowy Posh oraz przedstawiciele Telewizji NBC dementują te informacje. Słyszymy od nich, że ?Victoria nie zerwała żadnego kontraktu. Ona ma olbrzymią frajdę kręcąc te wszystkie odcinki. To prawda, że Vicky ma wolne w tym i przyszłym tygodniu, aby spędzić czas z rodziną. Jednak już w połowie czerwca wraca do Los Angeles i rozpoczynamy nagrywanie kolejnych odcinków Show?.

Zawsze twierdziłam, że reality show to nic innego tylko kontynuacja konwencji seriali z lat 80-tych. Ma to tyle wspólnego z rzeczywistością, ile nos Frytki czy piersi Dody. Ta historia potwierdza moje przekonania. Jak można wziąść dwa tygodnie wolnego ze swojego życia ?