Moda na ręcznie wykonywaną biżuterię obecna jest chyba od zawsze. Natomiast niedawno daje się zaobserwować w Internecie pewien trend. Wyroby, które są dziełem na ogół młodych ludzi, powstające w domowym zaciszu, a nie wielkiej hali fabrycznej znalazły wielu fanów.

Są to różnego rodzaju kolczyki, naszyjniki, bransoletki i całe mnóstwo innych nazw o których nie mam zielonego pojęcia. Nowa natomiast jest forma sprzedaży takich rękodzieł. Kiedyś, artysta, musiał większość życia spędzić na szukaniu kupca na swoje wyroby, dopóki nie stał się sławny ma się rozumieć. Teraz, wystarczy że założy swój blog, na którym wstawi zdjęcie, opis i poda cenę za swoje dzieło. Oczywiście do tej ceny należy doliczyć koszty wysyłki.

Kolejnym miejscem gdzie możemy znaleźć oryginalne rzeczy, bo na ogół powstają one tylko w jednym egzemplarzu, więc nie musimy się obawiać że ktoś będzie miał taką samą błyskotkę jak my, jest http://wylegarnia.pl . Więc jeśli jesteś artystą i robisz coś co chciałbyś sprzedać dalej to polecam którąś z tych form, bo z tego co można zaobserwować są one bardzo skuteczne i modne. Tak jak zakupy w Internecie.