Firma Reebok jest jednym z największych na świecie producentów odzieży sportowej i obuwia. Bogata oferta obuwia sportowego dla kobiet ( w tym specjalne buty do aerobiku oraz do tańca) ma wiele zwolenniczek na całym świecie. Niedawno na rynku ukazała się kolejna propozycja dla aktywnych pań- EasyTone. Oprócz nowoczesnego designu buty zostały wyposażone w rewolucyjną technologię, która ułatwia kształtowanie sylwetki.

Reebok EasyTone umożliwiają efektywny trening nawet podczas zwykłego spaceru. Modelują mięsnie łydek, ud oraz pośladków dzięki specjalnej podkładce balansującej, wbudowanej  podeszwę. Podkładka wytwarza naturalną chwiejność, podobną do tej, jaką odczuwamy gdy stoimy na piasku na plaży. Tym samym mięśnie zmuszane są do wysiłku, który umożliwia dodatkowe spalanie tkanki tłuszczowej podczas codziennych czynności.
Dodatkowo, na stronie internetowej firmy Reebok znajdziemy specjalny zestaw ćwiczeń, które w połączeniu z EasyTone ułatwią osiągnięcie wymarzonej sylwetki.

Według badań laboratoryjnych Uniwersytetu Delaware EasyTone zwiększają aktywność pośladków aż o 28% w porównaniu ze zwykłym obuwiem sportowym. Dzięki bezszwowej technologii SmoothFit  idealnie dopasowują się do kształtu stopy, zapewniając wysoki komfort noszenia.


Na rynku dostępne są 3 modele obuwia EasyTone: Go Outside ( idealne na siłownię, wyposażone w specjany system odprowadzający powietrze), Rush ( najlepsze na spacery, sprawdzające się w codziennych czynnościach) oraz Smoothfit Sunsaa. Dodatkowo w sprzedaży są klapki-japonki EasyTone, również wyposażone w specjalną podeszwę.

Buty dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, wśród której nawet najbardziej wymagające klientki znajdą model dla siebie.
Cena to ok. 330zł.