Kwiaty kocha każda kobieta, a w szczególności kwiaty miłości - róże. Właśnie to róże w tym roku są niemal w każdej kolekcji. W tym sezonie jest ich apogeum. Każda kobieta, która śledzi najnowsze trendy, wie że w ich garderobie muszą pojawić się róże. Projektanci ozdobili nimi wszystko co się da, począwszy od torebek, sukienek, aż po buty i bieliznę.

Róże nosimy wszędzie. Jest to na tyle wdzięczny kwiat, że pasuje wszystkim. Każdy projektant  inaczej ją interpretuje.

Christian Louboutin daje brzoskwiniowe olbrzymie róże na tył  butów, Dolce & Gabbana umieszcza białe na suknie ślubną, Karl Lagerfeld w postaci olbrzymich kapeluszy, a Fendi zdobi olbrzymimi różami swe torebki – kopertówki.

To właśnie torebki z różami są największym  hitem tego sezonu. Niemal każdy dom  mody wyposażył się w nią.


Fendi
Fendi torebka jest prostokątna, zgrabnie zapinana na kwadratowy zatrzask ozdobiony wyrazistym  logo projektanta. Z jedenej strony na torebce znajdują się czerwono – różowe róże, a z drugiej strony oraz w środku jest całkowicie czarna. To świetnie kontrastuje z żywymi kolorami przodu. Torebka jest na długim, srebrnym łańcuszku.

Cena: 6 300 złptych


Prada
Kopertówka od Prady nazywa się równie słodko jak wygląda – Dalia. Jednak z kwiatem dalii ma tylko wspólny kolor. Na torebce jednak naszyte zostały dwie róże po lewej stronie kopertówki. Wewnątrz torebki znajdują się otwarte kieszonki i jedna na zamek

Cena: 2 300 złotych


Zara
Torebka Zara jest mieszanką zarówno Prady jak i Fendi. Bardzo elegancka, beżowa torebka jest w romantycznym stylu. Na beżowej torebce znajdują się duże róże, troszkę abstrakcyjne w formie. Zawieszona na długim, srebrnym łańcuszku.

Cena: 259 złotych