Już za kilka dni wielka wyprzedaż topowych kolekcji polskich projektantów! Langner, Femini, Fama, Zemełka&Pirowska, Green Establishment, Kasia Zapała, Śpiechowicz, Babicz i wielu, wielu innych. Akcja rozpocznie się o 8 rano, 1 lipca i potrwa do 7 rano, 3 lipca 2008. Wszystkie produkty można będzie nabyć nawet do 70% taniej!

Tylko przez dwa dni możesz ustrzelić naprawdę grubego zwierza w śmiesznie niskiej cenie! Designer sample sale online organizowane przez saltandpepper.pl to pierwsza tego typu akcja w Polsce. Podobnymi wyprzedażami chlubią się wszystkie światowe stolice mody. Polska dołącza do światowejczołówki - mamy się czym pochwalić! Saltandpepper.pl Online designer sample sale będzie organizowane 5 razy w roku, pod koniec każdego sezonu kalendarzowego: koniec wiosny, lata, jesieni, zimy i karnawału.

Aby wziąć udział w akcji, wpiszcie do przeglądarki www.saltandpepper.pl i kliknijcie "wyprzedaż". Specjalne banery na stronach saltandpepper.pl, pokierują Was do wirtualnej akcji promocyjnej.