Najlepsze modelki, piękna bielizna i niecodzienne stylizacje to nieodłączne elementy pokazów Victoria's Secret Show, czyli jednego z największych wydarzeń w świecie mody.  
Tegoroczna prezentacja bielizny Victoria's Secret odbyła się 7 października w nowojorskim Lexington Armory. Na wybiegu pojawiły się w baśniowych instalacjach m.in. Alessandra Ambrosio, Miranda Kerr, Doutzen Kroes, Lily Aldridge, Candice Swanepoel, Chanel Iman, Erin Heatherton oraz Karlie Kloss. Wśród nich wystąpiła jedyna Polka - Magdalena Frąckowiak ubrana w wielkie, błękitne skrzydła i wysadzany kryształkami Swarovskiego komplet VS.

Punktem kulminacyjnym imprezy był zaprezentowany przez 31-letnia Alessandre Ambrosio wysadzany diamentami biustonosz „Floral Fantasy" o łącznej wartości 2,5 miliona dolarów.

Pokaz mody Victoria's Secret to wielkie wydarzenie nie tylko dla miłośników marki bieliźnianej. Co roku do udziału w show zapraszane są również znane gwiazdy muzyki. W zeszłym roku był to m.in. zespół Maroon 5, Nicki Minaj czy Kanye West i Jay-Z. Tym razem wystąpili Rihanna, Bruno Mars i Justin Bieber.


Autor: Karolina Popłońska