Agyness Deyn już tyle zarobiła pieniedzy w ostatnim czasie, że spokojnie może wybierać ubrania od najdroższych projektantów. Jednak ona woli ubrania „zrób to sam”! każda jej kreacja ma silny charakter modelki. Najbardziej lubi młodzieńcze spódniczki, do tego jakiś t-shirt z nadrukiem, dziwaczne okulary – mogą to być również Ray Ban, balerinki i tuzin biżuterii. Jej styl to na pewno wizerunek rockowej dziewczyny. Jest niewiele dziewczyn, które sukienki Chanel czy Gucci trzymają pod stertą ubrudzonych koszulek po nocnych imprezach. Jednak niewele jest też takich dziwczyn jak Aggy.

Roisin Murphy od lat ma zawsze ten sam styl. Oprócz tego, że jest po prostu „cool” jest również bardzo wyrafinowany. Łączy ona lata 60-80 z punkową romantyką. Takie są również są jej piosenki. To co różni ją od innych artystek jak Madonna czy Kylie to ciągłość stylu.

Irina Lazareanu mimo, że wygląda jak porcelanowa laleczka o rozmiarze 32 jest naprawdę niegrzeczną dziewczynką. W świecie mody mówią o niej, że jest „francuskim tornadem”. Irina pobiła rekord w chodzeniu na wybiegach. W jednym sezonie wzięła udział w 76 pokazach mody. Modelka była również dwa razy narzeczoną Peta Dohertiego! Jednak najbardziej znana jest z swojego rockowego stylu.


Alice Dellal jest jedną z tych modelek, która albo się bardzo podoba, albno wogóle. Jej w połowie ogolona głowa wzbudza wiele kontrowersji. Alice spędza połowę swojego życia w klubach Nowego Jorku. Dlatego modelka prezentuje styl klubowo – arytokratyczny. Jej tata jest w końcu miliarderem, którego najbliżsi przyjaciele to rodzina królewska z Monako.

Kate Moss nikomu nie trzeba przedstawiać. Ani jej osobowości, ani stylu. W najnowszej książce poświęconej jej stylowi, autorka pisze, że Kate nie ma problemu z połączeniem czegoś bardzo drogiego z ubraniami „second hand”. Modelka również uwielbia modę. Czasami zedrze kawałek koszulki, zrobi dziury w spodniach czy doda kawałek materiału tu i ówdzie. Od kilku lat Kate projektuje własną linię ubrań dla marki Topshop!

Jude Law jest jednym z lepszych aktorów ostatnich lat. Grał zaborczego heteryka, delikatnego geja oraz zagubionego biseksualistę! W prywatnym życiu jest wszytskim po trochu. Jego styl jest nie myląco prosty. Zawsze na pewno elegancki. Zazwyczaj ma ciemne jeansy, biały T-shirt i marynarkę. Jednak drobne dodatki jak szal czy kamizelka powodują, że jest staje się inspiracją dla wielu mężczyzn.

David Beckham lubi się bawić swoim wyglądem. Irokeza miał przed mistrzostwami świata w Japonii i Korei,a burzę blond włosów zaraz po. Teraz David ma jeżyka na 3mm. Mimo, że tak często zmienia fryzury, na pewno jest wierny swojemu stylowi pod względem ubioru. David uwielbia jeansy, okulary i szale, apaszki. Bez nich nie wyjdzie z domu. Zimą często można go spotkać w grubych swetrach oraz bawełnianych czapkach! Poza tym przebiera się miedzy strojem sportowym, a garniturem od Armaniego! Na wizerunek Davida na pewno ma wpływ jego żona, Victoria. Piosenkarka z pewnością jest fashionvictim nr jeden.