– Zdecydowanie stawiam na sportową elegancję – mówi Krzysztof Hołowczyc, utytułowany kierowca rajdowy i ambasador marki Atlantic. - Obrączka i dobry zegarek, to jedyna biżuteria, którą nosi prawdziwy mężczyzna. Niezawodny zegarek podkreśla charakter jego posiadacza i stanowi doskonałe uzupełnienie stroju. Na rajd Dakar zabieram Atlantic Seashark zegarek, który sprawdzi się w każdych warunkach– mówi Krzysztof Hołowczyc.- Do garnituru natomiast wybieram elegancki model Atlantic Wordmaster Limited Collection. 

Zegarki marki Atlantic stały się przyczyną realizacji wyjątkowej sesji zdjęciowej jednego z najbardziej znanych polskich fotografów, Jacka Poręby. Jego kunszt i doświadczenie zaowocowały niesamowitymi zdjęciami. Artysta uwiecznił wybitnego rajdowca w malowniczej lokalizacji nad brzegiem jezior Wulpińskiego i Krzywego, w nastrojowej kawiarni na olsztyńskiej starówce i w tajemniczych wnętrzach studia fotograficznego. - Do realizacji sesji wybraliśmy okolice Olsztyna, ponieważ to bardzo spokojne i wyjątkowe miejsca – mówi Jarosław Guzek, brand manager marki Atlantic. – Wystarczy spojrzeć na uroczy krajobraz nad jeziorem czy klimatyczne małe, stylowe kawiarenki na starówce. Tutaj można przeżyć wiele pięknych, wyjątkowych chwil odmierzanych właśnie zegarkiem marki Atlantic. 

Model Worldmaster jest nowością wprowadzoną na polski rynek z okazji 120 urodzin marki, to prawdziwy limitowany rarytas dla koneserów.