Pokaz kolekcji Suno wiosna lato 2015 podczas New York Fashion Week okazał się sukcesem duetu projektantów. Erin Beatty i Max Osterweis zrobili wiele dobrego dla marki przez ostatnie dwa lata. Jej odbiór wśród kupujących jest więcej niż pozytywny, zaś gwiazdy coraz częściej sięgają po ubrania Suno i nakładają je na większe i mniejsze okazje.
Na wybiegu pierwszy zaprezentowany został komplet złożony z żakardowej kurteczki w jasne neonowe paski i błękitnych rybaczków, który uzupełniała prosta biała bluzka. Dalej było jeszcze lepiej. Pasy, paski, siatki i kratki wypełniły wybieg. Wielość łączonych wzorów nie przytłoczyła jednak projektów, a nadała im wyłącznie oryginalnego charakteru.
Odnalazłam na wybiegu asymetrię i warstwy, które uzupełniały się idealnie. Świetnie wyglądały spodnie biodrówki z szeroką gumką do prostej koszuli z podwiniętymi rękawami, małą stójką przy szyi i delikatną czarną wstążką przy pasie.
W kolekcji Suno wiosna lato 2015 odnalazłam praktyczne ubrania idealne na co dzień, z nutą niezbędnej oryginalności. Ubrania idealne dla perfekcjonistek, które cenią sobie dobry pomysł na modę i profesjonalne krawiectwo.