Co najważniejszego jest dla Klientów sklepów internetowych? Dla części osób jest co cena, dla innych wybór produktów i marek, czas dostawy, kontakt i podejście do klienta, rozpatrywanie reklamacji czy lata doświadczeń e-sklepu. W Polsce wybór jest ogromny i każdy Klient ma swoje upodobania i ulubione sklepy. Poniżej przedstawimy jeden z najdłużej funkcjonujących na Polskim rynku sklepów, który na początku lat dziewięćdziesiątych zaczynał jako mały, specjalistyczny punkt stacjonarny. W ciągu kilkunastu lat przerodził się w bardzo dobrze funkcjonująca firmę, posiadającą trzy sklepy w Szczecinie i bardzo popularny e-sklep. Kilka tysięcy produktów, kilkuset znanych marek - takiego wyboru nie ma nikt w mieście Gryfa.

 

POWSTANIE SKLEPÓW ANDEGRAND

W roku 1994 na alei Wojska Polskiego w Szczecinie został otwarty sklep ANDEGRAND, który początkowo swoją ofertę kierował głównie do miłośników sportów ekstremalnych. Największy w Polsce wybór osprzętu do skateboardingu (deskorolki) pozostał do dziś, ale firma wraz z rozwojem powiększała swoją ofertę. Powstał drugi sklep - skierowany do miłośników mody młodzieżowej - posiadający  całą gama odzieży, począwszy od koszulek, poprzez bluzy, czapki, spodnie, buty, po różnego rodzaju dodatki. Duża powierzchnia handlowa sklepu, obsługa i atrakcyjna oferta produktowa sprawiła, że ANDEGRAND znany jest dziś w całej Polsce - co jest niespotykanym zjawiskiem jak na sklepy stacjonarne. W między czasie powstał sklep internetowy (o nim poniżej) oraz kolejny salon pod nazwą PLATINUM, mieszczący się w najbardziej reprezentatywnym miejscu miasta - Deptaku Księcia Bogusława.

 

SKATE-EUROPE.COM

Normalną ścieżką rozwoju większości sklepów jest powstanie e-sklepu. Od samego początku spełniał wszystkie oczekiwania klientów oraz uwzględniał ich uwagi, dzięki czemu kilkukrotnie zdobywał prestiżowe nagrody dla e-sklepów - w tym w 2008 roku nagrodę portalu Money.pl i tygodnika Wprost. W 2005 roku pojawił się dział dla kobiet i dzieci, a w 2006 oferta została rozszerzona na wszystkie rodzaje odzieży - od koszulek, po swetry, plecaki, torebki, po bieliznę. Wśród olbrzymiej ilości pozytywnych komentarzy, najczęściej wymieniane są poniższe atuty.

 

- Szybka wysyłka kurierska (do 24 godziny od potwierdzenia zamówienia).

- Wszystkie towary widoczne na stronie są dostępne i wysyłane od ręki.

- W Skate-Europe.com sami mierzą wszystkie produkty. Nie są to wartości przepisane z metek.

- Sami fotografują wszystkie produkty.

- Zamówienia także bez rejestracji.

- Taki sam koszt dostawy bez względu na wybrany sposób zapłaty.

- Jasny regulamin i składanie reklamacji.

- Codzienne dostawy i nowe produkty na sklepie.

- Wzorcowy kontakt i podejście do klienta.

- Duże bezpieczeństwo transakcji.

 

Dzięki doskonałej obsłudze i szerokiej ofercie stał się znaczącym graczem na Polskim rynku e-handlu, o czy też świadczy ponad 99% zadowolonych klientów. Co niespotykane, ciągle trwają i pojawiają się nowe promocje, prowadzą i w całości utrzymują portal tematyczny Andegrand.pl oraz przykładają wagę do ekologii i czynnie wspierają szereg akcji charytatywnych.

 

Oczywiście wybór sklepu zawsze należy do Państwa, ale warto się zapoznać z ofertą Skate-Europe.com, zwłaszcza że kilkanaście lat doświadczeń i tysiące zadowolonych klientów zobowiązuje.