Rodrigo De La Garza to projektant mody o ciekawym życiorysie. Bowiem urodzony w Meksyku, wylądował w Warszawie, by to właśnie tutaj zaczął spełniać swe największe marzenie. Rodrigo od zawsze interesował się modą, jednak najpierw wypróbował swych sił w wojsku oraz na studiach medycznych. Jednak los chciał, aby przeprowadzić się do Europy, a pod koniec wylądować w Warszawie. Mimo, że mieszkał w Francji oraz Włoszech dopiero w Polsce rozwinął się jako projektant mody. Jego głównym celem jest połączyć doskonałe, włoskie materiały z polskim krawiectwem.
Niedawno otworzył The Protagonista Showroom, gdzie kupimy ubrania dla panów oraz akcesoria projektu Rodrigo. Showroom znajduje się na obrzeżach centrum stolicy w starej fabryce. Szerokie deski na podłodze, cegły na ścianach oraz biały, gładki sufit nadają industrialnego klimatu. Natomiast obrazy, lustra w złotych ramach, aksamitne zasłony, skórzana kanapa i książki porozrzucane po całym butiku, pozwalają poczuć się jak w domu.
Wnętrze zachwyca uporządkowaniem, dbałością o każdy szczegół oraz kolorystyką. The Protagonista Showroom na ulicy Bema 65/5 polecamy zarówno dla panów, którzy znajdują na pewno coś ciekawego oraz dla pań, aby zobaczyły sobie chociażby to oryginalne wnętrze.