Zbliża się jesień. Należy przygotować akcesoria, które podkreślą nasz status zawodowy i będą wspierać nowe projekty biznesowe. W robieniu interesów i karierze zawodowej najważniejszy jest wizerunek. Jak pokazują ostatnie badania amerykańskich psychologów, szansę na karierę mają ludzie atrakcyjni i zadbani. Wiedza jest istotna, ale najważniejszy pozostaje wizerunek.

Louis Vuitton to marka, która w ostentacyjny sposób podkreśli nasz status materialny. LV znają wszyscy, którzy cokolwiek znaczą. Louis Vuitton zaprezentował kolekcję pikowanych plecaków i męskich toreb wykonanych ze skóry Nomade. To ponadczasowy design i klasyczna elegancja, która będzie nam towarzyszyć w biznesie przez lata. Prosta forma i klasyczne kolory to charakterystyczne cechy LV. Wybieramy w barwach oliwkowej, bordo i kolorze tak modnego w czasie kryzysu tytoniu.

Mężczyźn,i którzy cenią modę i pragną sukcesu biznesowego muszą zakupić chociaż jedną z toreb oferowanych przez Louis Vuitton. Do tego klasyczne brytyjskie buty i pierwszy milion staje się realnym celem...

Autor: B.A.